Bajo

Ilość znalezionych towarów: 83

Zabawki marki Bajo to polski akcent wśród producentów drewnianych zabawek. Firma powstała z inicjatywy Wojciecha Bajora, architekta oraz scenografia, i od 1993 roku prosperuje w malowniczym regionie Karpat. Podobnie jak zachodni producenci tak i Bajo przykłada ogromną wagę do trzech kwestii – bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz niepowtarzalności. Każdy projekt zabawki cechuje się nieszablonowym rozwiązaniem i bogatą kolorystyką. Głównym surowcem wykorzystywanym w procesie produkcji pozostaje drewno z drzew liściastych.

Jakie funkcje posiadają polskie zabawki Bajo? Przede wszystkim łączą dobrą zabawę z walorami edukacyjnymi. Każda zabawka rozwija wyobraźnię, zmusza do myślenia gwarantując jednocześnie wspaniałą rozrywkę. Zabawki przyjmują najróżniejsza postać – od klasycznych drewnianych samochodzików po układanki rozwijające pamięć czy postacie zwierząt. Każdego roku na rynek trafia zupełnie nowa oferta, którą można w pełni zapoznać się na stronie producenta w formie wygodnego katalogu.

Zabawki Bajo można spotkać w wielu placówkach edukacyjnych i rehabilitacyjnych jako pomoc naukowa dla najmłodszych dzieci. Bajo aktywnie angażuje się w projekty związane z edukacją oraz ekologią. Na 25 lecie swojego istnienia firma planuje osiągnąć liczbę 1000 zaprojektowanych i wprowadzonych na rynek zabawek. Dodatkowo każdego roku polskie przedsiębiorstwo można spotkać na targach w Norymberdze podczas prezentowania nowej kolekcji.

W parze z wysoką funkcjonalności zabawek idzie wspominane już bezpieczeństwo. Wszystkie zabawki spełniają rygorystyczne normy 88/378/EWG i 93/68/EWG związane z materiałami, produkcją i etykietowaniem. Lakiery i barwniki pozostają w pełni zgodne z amerykańskimi normami bezpieczeństwa oraz Unii Europejskiej (EN71).

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
super
2023-12-20
Super
pixel