Heimess

Ilość znalezionych towarów: 72

Heimess to jedna z 5 marek należących do niemieckiego producenta zabawek firmy Gollnest & Kiesel KG działającej w sektorze zabawkarskim od ponad 30 lat. Ogromne doświadczenie w branży zaowocowało innowacyjną serią zabawek dla niemowląt. Przyjrzyjmy się zatem bliżej marce Heimess.

Wszystkie zabawki wykonane są z bezpiecznego i solidnego drewna klonowego i bukowego. Nadrzędną cechą zabawek marki Heimess pozostają proste kształty oraz żywe kolory, dzięki czemu każdego dnia zapewniają edukację z dobrą zabawą. Zabawki w zdecydowanej większości wykonywane są ręczenie w zakładzie niedaleko Stuttgartu. Wierzchnia część zabawek pokryta jest nietoksycznym lakierem na bazie wody, który w 100% jest bezpieczny dla dzieci. Zabawki podczas produkcji szlifowane są na morko, następnie po wyschnięciu nanoszony jest podkład oraz kolor, a także rozpoczyna się proces szlifowania. Zaprezentowana technika produkcji pozwala lepiej zrozumieć jak ważną kwestią dla producenta jest bezpieczeństwo najmłodszych dzieci.

Przed trafieniem na rynek każda z zabawek musi przejść testy w firmowych laboratoriach i zewnętrznych instytucjach ds. kontroli jakości. Unia Europejska stawia rygorystyczne wymagania odnośnie zabawek dla najmłodszych. Każdy produkt Heimess spełnia rygorystyczne normy EN71 (EN71-1:2005 + A4:2007 i EN 12586:2007).

Jakie zabawki można nabyć w ramach oferty Heimess? Przede wszystkim niemiecki producent stawia na grzechotki, łańcuszki do smoczków, gryzaki, zabawki do łóżeczka, karuzele, girlandy oraz inne elementy dekoracyjne. Dlaczego warto postawić na markę Heimess? Drewniane zabawki są o wiele zdrowsze od plastikowych odpowiedników zwłaszcza dla dzieci o obniżonej odporności.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
super
2023-12-18
bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko OK, dziękuję!
pixel